Teede ja platside asfaltkatte parandamine
Nu-Phalt™ termokuumutus tehnoloogiaga

AsfaltFix OÜ teostab teede ja platside asfaltkatte aukude ja defektide parandamist 100% graniit kuumasfaltseguga aastaringselt välistemperatuuril kuni -16°C. Tegevuspiirkonnaks on kogu Eesti Vabariigi territoorium.

Nu-Phalt™i uuenduslik tehnoloogia – kõik tööks vajalik ühes remondisõidukis – on parim lahendus teede ja platside asfaltkatte parandamiseks. Kõrge kvaliteet ja keskkonnasõbralik alternatiiv. Püsivad liitekohtade parandused.

Teostame

  • Asfaltkatte aukude ja roobaste parandamist.
  • Asfaltkatte vigaste liitekohtade, pragude ja äärte parandamist.
  • Erinevaid asfaltkatte taaastamistöid.
  • Defektsete kaevuluukide remonti ja kaevuluukide fikseerimist teega samale tasapinnale.

Meie täisvarustuses remondikaubik, mida juhib kahest oskustöölisest meeskond, tagab meie klientide minimaalse häirimise tööde tegemise ajal. Tööprotsessis ei ole asfaltkatte lõhkumist, freesimist ega lõikamist ning sellega kaasnevat valju müra, tolmu ja jäätmeid. Tööd tehakse väikesel koonustega piiritletud alal. Soovi korral töötame öisel ajal, et liiklust minimaalselt häirida.

Teie soovil töötame nii plaaniliste kui ka operatiivsete hoolduskavade alusel ning esitame ülevaatlikud aruanded nii enne kui pärast teenuse osutamist. Oma tööle anname 2 aastase garantii. Garantii ei kehti teede/platside aluste vajumiste/kerkimiste korral.